Графік роботи:

Пн-Сб: 8:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Газ Макс для портативних газових приладів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Простота використання газових балонів

 

Оскільки газовий балон є джерелом палива, яке можна використовувати для створення і підтримки полум'я, він користується попитом у власників заміських будинків і любителів активного відпочинку. Такий циліндр можна брати в    повітря і не турбуватися про те, як розпалити полум'я для приготування їжі. Його купують водії, мисливці і рибалки.  від обігрівачів до туристичних печей. Купити газовий балон в інтернет-магазині  Sunopt - і ви отримаєте пиво законкурентними оптовимицінами.

З огляду на склад циліндра, на його використання пред'уються високі вимоги безпеки.

Замовити газові балони можна на сайті Sunopt, враховуючи їх наступні переваги:

1) формат, який легко транспортується і використовується завдяки своїй зручності;

2) забезпечення тривалого часу горіння;

3) тривалий термін зберігання.

 

Використання

 

Кожен газовий балон заповнений пропаном, бутаном/ізобутаном. Температура його згоряння становить від 10 ° С. Це легкозаймистий вміст, який випаровується досить швидко. Процедура заповнення будь-якої ємності з циліндра протікає дуже швидко, без витоку. Важливовідзначити, що вміст циліндра слід виливати подалі від джерел вогню (плита, вогонь, камін), під час заправки не потрібно бити циліндр по твердій поверхні в разі труднощів.

Тримайте циліндр закритим, в недоступному для дітей місці. Щоб уникнутивитоку газу, не варто намагатися заповнювати зламані пристрої, також потрібно ретельно перевіряти щільність потраплянню сопла в отвір.

 

Навіщо купувати у нас

 

У  магазині Sunopt  купити газові балони для переносних газовихпродуктів можна в будь-який момент.   s у своєму продукті. Купуючи газовий балон, ви можете домовитися про зручні умови вашої покупки і доставки.

Вгору