Графік роботи:

Пн-Сб: 8:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Запальнички кремнієві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові
Відображення:

Кремнієва запальничка - проста і зі смаком

 

Кремнієва запальничка - це класичний пристрій. Незалежно від дизайну і функціональності, різноманітність яких з кожним роком збільшується, різниця між класичним пристроєм полягає в його максимальній близькості до витоків. Багато хто цінуєкремнієві ажигалки за це - за простоту, практичність і відсутність в конструкції непотрібних елементів, які не відповідають їх призначеному призначенню.

Витоки відомої нам запальнички приховані в часи життя і створення легендарного Леонардо да Вінчі. Його винахід булопро машину величезних розмірів, точно не можна назвати такий пристрій портативним. Компактна запальничка вперше була виготовлена хіміком Йоганном Доберейнером на початку XIX століття, але це був дуже вибуховий винахід. Але куріння стало популярним і необхідність чищення вусіввідповідала очікуваннямпопиту.  винайшли механізм, за допомогою якого запальничка стала можливість використовувати однією рукою. Колеса,які контактували з кремнієм, отримали вертикальну орієнтацію, два колеса були замінені на одне, механізм запалювання був зроблений закритим і зроблений клапан, тиск на який створив полум'я. Газова запальничка вперше була випущена в 1947 році. Звідомої нам форми вона отримала в1973 році. Запальничка була одноразовою, кузов був виконаний з пластику, він був заповнений газом.  Легкий, зручний.

 

Переваги кремнієвих запальничок

 

Головною перевагою є те, що вони працюють на газі. Головне проінші види запальничок - це механізм активації. В його основі лежить тертя зубів коліс проти каменю з кремнію. У нашому магазині існують моделі з механізмом газопостачання як у вигляді важеля, так і шляхом відкриття верхньої панелі запальнички.

Кремній є найпопулярнішим видом запальнички. Для оптовика це завжди безпрограшний варіант. Завжди простіше давати гроші не на дизайн та інші зовнішні дані, а на те, для чого були створені запальнички - за можливість створення вогню.

Тепервони можуть задовольнити потреби будь-яких користувачів: тих, хто цінує класичний варіант і тих, хто шукає незвичайний виріб. Сучасні кремнієві запальнички виглядають красиво, яскраво, презентабельно. Вони надійні і доступні. Вони виготовляються не тількизпластику, але і з металу і навіть дерева.

 

Навіщо купувати у нас

 

Значним плюсом кремнієвих запальничок є доступність, простота в експлуатації і надійність використання. В інтернет-магазині Sunopt ми пропонуємо широкий асортиментзапальничок, які задовольнять будь-які потреби оптового покупця. Тут ви знайдете товар, виконаний в класичному стилі, а також вишуканий дизайн. Цінова політика Sunopt доступна і оптимальної якості.

Вгору