Покерні наборита інші настільні ігри

Настільні ігри – це можливість весело та цікаво провести час у колі рідних та друзів. Вони підходять для дітей та дорослих, ідеальні для сімейних заходів та молодіжних зустрічей. Завдяки різноманітності пропозицій завжди знайдеться гра, яка підходить для конкретного вікового діапазону та певної компанії. Але для цього потрібно грамотно підійти до її вибору.

 Особливості вибору настільних ігор

Щоб купити настільну гру і не допустити помилок, зверніть увагу на кілька критеріїв. Вони допоможуть вам зорієнтуватися при виборі, що важливо для комфортного та захоплюючого дозвілля. Серед основних параметрів:

 1. Призначення настільної гри.

 2. Мінімальна / максимальна кількість учасників.

 3. Жанр гри та її механіка.

 4. Час та формат розваги.

 5. Ігровий всесвіт.

Оцініть усі характеристики настілки, і ви легко підберете оптимальний варіант у нашому інтернет-магазині SUNOPT. Для зручності у картці товару представлено опис особливостей, що дозволить порівняти кілька модифікацій та вибрати найкращу.

 Призначення настільної гри

Визначтеся з тим, хто і де гратиме. Виробники настілок випускають розваги в дорогу, які характеризуються компактністю та невеликою кількістю елементів. Також в асортименті представлені версії для дітей, особливість яких полягає у простоті правил та наявності цензури. Але при їх виборі зверніть увагу на вікові обмеження: одні модифікації призначені для малюків, інші для молодших, треті для підлітків. До окремої категорії належать ігри для дорослих. Вони досить складні, часом наділені агресивним чи сексуальним підтекстом, супроводжуються чорним гумором.

 Кількість учасників

Мінімальна та максимальна кількість гравців – важливий критерій, за допомогою якого ви підберете розвагу для маленької родини чи великої компанії. За невідповідності числа учасників можливе порушення механіки, через що не вийде дістатися кінцевої мети.

 Жанр гри та її механіка

Подумайте про настрої, яке притаманне вашій родині та компанії. Веселощі та енергійність абсолютно не поєднуються з монотонними та вдумливими іграми типу «Монополії» або шахів. Якщо ж учасник не любить виділятися, то навряд чи захочеться постати перед публікою в «Крокодилі».

Візьміть до уваги переваги більшості гравців, щоб перейти до вибору жанру:

 • детективи - симбіоз логіки, артистизму і допитливості розуму;

 • економічні стратегії - сукупність спокійних дій, що виключають миттєві пориви;

 • пригоди — веселощі та динаміка, які супроводжуються приміркою певної ролі та подорожами вигаданим світом.

Додатково представлені розвиваючі ігри, вікторини, набори для покеру і багато іншого.

 Час та формат розваги

Ігровий формат визначає дії учасників. В одних розвагах кожен намагається здобути перемогу та обійти свого опонента. Інші покликані згуртувати гравців у команди, щоб вони дійшли до кінцевої мети.

Вибираючи час, що витрачається на розвагу, визначте для себе наступне: настілка - це база для зустрічі або лише доповнення. Якщо компанія збирається безпосередньо для гри, вибирайте версії з тривалістю проходження від однієї години. До них належать стратегії чи бродилки. Напівгодинний цикл спостерігається у динамічних розваг на асоціації, відгадування.

 Ігровий всесвіт

Настільні ігри - це окрема культура, здатна поєднати тисячі фанатів. Деякі версії представлені у форматі великих всесвітів, до яких регулярно випускаються оновлення. Вони привертають увагу величезним фентезійним світом, великою кількістю правил, переплетенням цікавих історій і наявністю безлічі карт. Нерідко за мотивами ігрових всесвітів знімають фільми, що зачаровують з першого погляду.

 Покер та його особливості

Одна з найпопулярніших пропозицій у нашому інтернет-магазині SUNOPT. Покерні набори, які можна купити оптом та в роздріб. Вони привертають увагу своєю різноманітністю та особливостями виконання. При виборі наборів для покеру зверніть увагу на такі критерії:

 • матеріал виготовлення фішок та карт;

 • особливості пакування гри;

 • кількість, діаметр та наявність маркування фішок.

Завдяки грамотному підходу ви зможете придбати варіант, який підходить для гри в колі близьких друзів. Також ми пропонуємо статусні набори, які підходять для раундів у покер між діловими партнерами. Вони ідеальні як для власного користування, так і для покупки в подарунок. Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний варіант відповідно до запитів та уподобань.